Orava Cup LETO 2011.
1.ročník ORAVA CUP - LETO 2011.Istebné
Skupina A:
1. MFK DOLNÝ KUBÍN
2. TJ TVRDOŠÍN
3. MFK DOLNÝ KUBÍN U12
4. MFK OSTRAVA
5. JUVENTUS ŽILINA
6. FC VRÚTKY
ROZPIS ZÁPASOV: Góly:
DOLNÝ KUBÍN-VRÚTKY 5:0 Zanovit2,Koval,Šeliga,Válek
TVRDOŠÍN-ŽILINA 0:1 Minarík
DOLNÝ KUBÍN U12-OSTRAVA 3:0 Bača P. 2,Šeliga A.
9.55. A1-A5 DOLNÝ-KUBÍN ŽILINA 1:1 Válek-Minarík
TVRDOŠÍN-OSTRAVA 4:0 Holub 2,Ištók,Bednár M.
DOLNÝ KUBÍN U12-VRÚTKY 0 0
DOLNÝ KUBÍN-OSTRAVA 5:0 Zanovit,Koval,Šeliga K.,Žitko,Smoleň
TVRDOŠÍN-DOLNÝ KUBÍN U12 1:0 Holub
ŽILINA-VRÚTKY 8:0 Celiga2,Jandzík2,Byndziar,Chudík,Nacinek,Tohuj
DOLNÝ KUBÍN-DOLNÝ KUBÍN U12 2:1 Janidžár-Muška
TVRDOŠÍN-VRÚTKY 3:0 Ištók,Pánik,Holub
OSTRAVA-ŽILINA 0:8 Chudík 4,Jandzík2,Minarík,Majchnák
DOLNÝ KUBÍN-TVRDOŠÍN 2:0 Koval 2
DOLNÝ KUBÍN U12-ŽILINA 0:4 Munarík,Chudík,Randík,Celiga
VRÚTKY-OSTRAVA 0:0
CELKOVÉ PORADIE V SKUPINE A.
1. Juventus Žilina 22:01 13
2. MFK Dolný Kubín 14:01 13
3. TJ Tvrdošín 8:03 9
4. MFK Dolný Kubín B. 4:07 4
5. FC Vrútky 0:16 2
6. MFK Ostrava 0:17 1
Skupina B:
1. MŠK NÁMESTOVO
2. OŠK ISTEBNÉ
3. ŽIAR NAD HRONOM
4. TJ TURANY
5. ŠK BADÍN
6. TJ OR.PODZÁMOK
ROZPIS ZÁPASOV: Góly:
NÁMESTOVO-OR.PODZÁMOK 2:1 Kršák,Lazovský - červeň T.
ISTEBNÉ-BADÍN 3:1 Brenkus 2,Kvas - Novák
ŽIAR N.HRONOM -TURANY 0:0
NÁMESTOVO -BADÍN 2:0 Madleňák,Buc D.
ISTEBNÉ -TURANY 2:1 Brenkus,Jurík - Noga
ŽIAR N.HRONOM- OR.PODZÁMOK 1:3 Bahna- Bulvas 2,Želonka
NÁMESTOVO -TURANY 1:1 Okoličáni - Škvarek
1ISTEBNÉ ŽIAR- N.HRONOM 4:1 Brenkus 2,Kvas,Michalic - Malatinec
BADÍN -OR.PODZÁMOK 1:4 Ďurica - Červeň T.2,Bulvas,Želonka
NÁMESTOVO -ŽIAR N.HRONOM 3:1 Madleňák,Nižník,Dopater - Bahna
ISTEBNÉ -OR.PODZÁMOK 2:0 Brenkus 2
TURANY -BADÍN 0:0
NÁMESTOVO -ISTEBNÉ 2:1 Madleňák ,Nižník -Brenkus
ŽIAR N.HRONOM -BADÍN 2:1 Malatinec,Bodor-Caliscibetta
OR.PODZÁMOK -TURANY 1:3 Bulvas -Noga,Foťko,Gelvačák
CELKOVÉ PORADIE V SKUPINE B. body
1. MŠK Námestovo 10:04 13
2. OŠK Istebné 12:05 12
3. TJ Turany 5:04 6
4. TJ Oravský Podzámok 9:07 6
5. FK Žiar nad Hronom 5:12 4
6. ŠK Badín 3:10 1
VYRAĎOVACIA FÁZA /zápasy o koneč.umiestnenie :
ROZPIS ZÁPASOV:
štvrťfinále:
Žilina -Or.Podzámok 1:0pk. Chvidík /rozh PK/
Námestovo -D.Kubín B. 4:0 Kormaňák,Kršák,Nižník,Dopater
D.Kubín A. -Turany 3:1 Smoleň 2,Koval - Škvarek
Istebné -Tvrdošín 1:0 Brenkus
o 9 miesto :
Vrútky -Ž.n.Hronom 0:8 Heško2,Maltinec2,Bahna2,Škriniar,Bodor
o 11miesto
Ostrava -Badín 0:4 Novák,Král,Migra,Králová
semifinále:
Žilina -Istebné 0:2 Jurík,Brenkus
Námestovo -D.Kubín 2:1 Nižník,Kormaňák -Žitko
o 3miesto:
Žilina- D.Kubín 0:4 Koval 4
FINÁLE:
Námestovo- Istebné 4:0
CELKOVÉ PORADIE :
1. MŠK Námestovo
2. OŠK Istebné
3. MFK Dolný Kubín
4. ŠK Juventus Žilina
5. TJ Tvrdošín
6. TJ Turany
7. TJ Oravský Podzámok
8. MFK Dolný Kubín B
9. FK Žiar nad Hronom
10. FC Vrútky
11. ŠK Badín
12. MFK Ostrava